RESULTATS

Jornada I Data PARTIT
Jornada 1 (08-09-2019) FE Grama – Palamós
Jornada 2 (15-09-2019) Palamós – Llagostera B
Jornada 3 (22-09-2019) Júpiter – Palamós
Jornada 4 (29-09-2019) Palamós – Lloret
Jornada 5 (06-10-2019) Rubí – Palamós
Jornada 6 (13-10-2019) Palamós – Sabadell Nord
Jornada 7 (20-10-2019) Mollet – Palamós
Jornada 8 (27-10-2019) Palamós – L’Escala
Jornada 9 (03-11-2019) Banyoles – Palamós
Jornada 10 (10-11-2019) Palamós – Manlleu
Jornada 11 (17-11-2019) Palamós – La Jonquera
Jornada 12 (24-11-2019) EF Mataró – Palamós
Jornada 13 (01-12-2019) Palamós – Vic
Jornada 14 (15-12-2019) Girona B – Palamós
Jornada 15 (22-12-2019) Palamós – Tona
Jornada 16 (12-01-2020) Parets – Palamós
Jornada 17 (19-01-2020) Palamós -Guineueta
Jornada 18 (26-01-2020) Palamós – FE Grama
Jornada 19 (02-02-2020) Llagostera B – Palamós
Jornada 20 (09-02-2020) Palamós – Júpiter
Jornada 21 (16-02-2020) Lloret – Palamós
Jornada 22 (01-03-2020) Palamós – Rubí
Jornada 23 (08-03-2020) Sabadell Nord – Palamós
Jornada 24 (15-03-2020) Palamós – Mollet
Jornada 25 (22-03-2020) L’Escala – Palamós
Jornada 26 (29-03-2020) Palamós – Banyoles
Jornada 27 (05-04-2020) Manlleu – Palamós
Jornada 28 (19-04-2020) La Jonquera – Palamós
Jornada 29 (26-04-2020) Palamós – EF Mataró
Jornada 30 (03-05-2020) Vic – Palamós
Jornada 31 (10-05-2020) Palamós – Girona B
Jornada 32 (17-05-2020) Tona – Palamós
Jornada 33 (24-05-2020) Palamós – Parets
Jornada 34 (31-05-2020) Guineueta – Palamós
Jornada 1 (08-09-2019) Jornada 18 (26-01-2020)
Rubí – Sabadell Nord Sabadell Nord – Rubí
Lloret – Mollet Mollet – Lloret
Júpiter – L’Escala L’Escala – Júpiter
Llagostera B – Banyoles Banyoles – Llagostera B
FE Grama – Palamós Palamós – FE Grama
Guineueta – La Jonquera La Jonquera -Guineueta
Parets – EF Mataró EF Mataró – Parets
Tona – Vic Vic – Tona
Manlleu – Girona B Girona B – Manlleu
Jornada 2 (15-09-2019) Jornada 19 (02-02-2020)
Sabadell Nord – Manlleu Manlleu – Sabadell Nord
Mollet – Rubí Rubí – Mollet
L’Escala – Lloret Lloret – L’Escala
Banyoles – Júpiter Júpiter – Banyoles
Palamós – Llagostera B Llagostera B – Palamós
La Jonquera – FE Grama FE Grama – La Jonquera
EF Mataró -Guineueta Guineueta – EF Mataró
Vic – Parets Parets – Vic
Girona B – Tona Tona – Girona B
Jornada 3 (22-09-2019) Jornada 20 (09-02-2020)
Sabadell Nord – Mollet Mollet – Sabadell Nord
Rubí – L’Escala L’Escala – Rubí
Lloret – Banyoles Banyoles – Lloret
Júpiter – Palamós Palamós – Júpiter
Llagostera B – La Jonquera La Jonquera – Llagostera B
FE Grama – EF Mataró EF Mataró – FE Grama
Guineueta – Vic Vic -Guineueta
Parets – Girona B Girona B – Parets
Manlleu – Tona Tona – Manlleu
Jornada 4 (29-09-2019) Jornada 21 (16-02-2020)
Mollet – Manlleu Manlleu – Mollet
L’Escala – Sabadell Nord Sabadell Nord – L’Escala
Banyoles – Rubí Rubí – Banyoles
Palamós – Lloret Lloret – Palamós
La Jonquera – Júpiter Júpiter – La Jonquera
EF Mataró – Llagostera B Llagostera B – EF Mataró
Vic – FE Grama FE Grama – Vic
Girona B -Guineueta Guineueta – Girona B
Tona – Parets Parets – Tona
Jornada 5 (06-10-2019) Jornada 22 (01-03-2020)
Mollet – L’Escala L’Escala – Mollet
Sabadell Nord – Banyoles Banyoles – Sabadell Nord
Rubí – Palamós Palamós – Rubí
Lloret – La Jonquera La Jonquera – Lloret
Júpiter – EF Mataró EF Mataró – Júpiter
Llagostera B – Vic Vic – Llagostera B
FE Grama – Girona B Girona B – FE Grama
Guineueta – Tona Tona -Guineueta
Manlleu – Parets Parets – Manlleu
Jornada 6 (13-10-2019) Jornada 23 (08-03-2020)
L’Escala – Manlleu Manlleu – L’Escala
Banyoles – Mollet Mollet – Banyoles
Palamós – Sabadell Nord Sabadell Nord – Palamós
La Jonquera – Rubí Rubí – La Jonquera
EF Mataró – Lloret Lloret – EF Mataró
Vic – Júpiter Júpiter – Vic
Girona B – Llagostera B Llagostera B – Girona B
Tona – FE Grama FE Grama – Tona
Parets -Guineueta Guineueta – Parets
Jornada 7 (20-10-2019) Jornada 24 (15-03-2020)
L’Escala – Banyoles Banyoles – L’Escala
Mollet – Palamós Palamós – Mollet
Sabadell Nord – La Jonquera La Jonquera – Sabadell Nord
Rubí – EF Mataró EF Mataró – Rubí
Lloret – Vic Vic – Lloret
Júpiter – Girona B Girona B – Júpiter
Llagostera B – Tona Tona – Llagostera B
FE Grama – Parets Parets – FE Grama
Manlleu -Guineueta Guineueta – Manlleu
Jornada 8 (27-10-2019) Jornada 25 (22-03-2020)
Banyoles – Manlleu Manlleu – Banyoles
Palamós – L’Escala L’Escala – Palamós
La Jonquera – Mollet Mollet – La Jonquera
EF Mataró – Sabadell Nord Sabadell Nord – EF Mataró
Vic – Rubí Rubí – Vic
Girona B – Lloret Lloret – Girona B
Tona – Júpiter Júpiter – Tona
Parets – Llagostera B Llagostera B – Parets
Guineueta – FE Grama FE Grama -Guineueta
Jornada 9 (03-11-2019) Jornada 26 (29-03-2020)
Banyoles – Palamós Palamós – Banyoles
L’Escala – La Jonquera La Jonquera – L’Escala
Mollet – EF Mataró EF Mataró – Mollet
Sabadell Nord – Vic Vic – Sabadell Nord
Rubí – Girona B Girona B – Rubí
Lloret – Tona Tona – Lloret
Júpiter – Parets Parets – Júpiter
Llagostera B -Guineueta Guineueta – Llagostera B
Manlleu – FE Grama FE Grama – Manlleu
Jornada 10 (10-11-2019) Jornada 27 (05-04-2020)
Palamós – Manlleu Manlleu – Palamós
La Jonquera – Banyoles Banyoles – La Jonquera
EF Mataró – L’Escala L’Escala – EF Mataró
Vic – Mollet Mollet – Vic
Girona B – Sabadell Nord Sabadell Nord – Girona B
Tona – Rubí Rubí – Tona
Parets – Lloret Lloret – Parets
Guineueta – Júpiter Júpiter -Guineueta
FE Grama – Llagostera B Llagostera B – FE Grama
Jornada 11 (17-11-2019) Jornada 28 (19-04-2020)
Palamós – La Jonquera La Jonquera – Palamós
Banyoles – EF Mataró EF Mataró – Banyoles
L’Escala – Vic Vic – L’Escala
Mollet – Girona B Girona B – Mollet
Sabadell Nord – Tona Tona – Sabadell Nord
Rubí – Parets Parets – Rubí
Lloret -Guineueta Guineueta – Lloret
Júpiter – FE Grama FE Grama – Júpiter
Manlleu – Llagostera B Llagostera B – Manlleu
Jornada 12 (24-11-2019) Jornada 29 (26-04-2020)
La Jonquera – Manlleu Manlleu – La Jonquera
EF Mataró – Palamós Palamós – EF Mataró
Vic – Banyoles Banyoles – Vic
Girona B – L’Escala L’Escala – Girona B
Tona – Mollet Mollet – Tona
Parets – Sabadell Nord Sabadell Nord – Parets
Guineueta – Rubí Rubí -Guineueta
FE Grama – Lloret Lloret – FE Grama
Llagostera B – Júpiter Júpiter – Llagostera B
Jornada 13 (01-12-2019) Jornada 30 (03-05-2020)
La Jonquera – EF Mataró EF Mataró – La Jonquera
Palamós – Vic Vic – Palamós
Banyoles – Girona B Girona B – Banyoles
L’Escala – Tona Tona – L’Escala
Mollet – Parets Parets – Mollet
Sabadell Nord -Guineueta Guineueta – Sabadell Nord
Rubí – FE Grama FE Grama – Rubí
Lloret – Llagostera B Llagostera B – Lloret
Manlleu – Júpiter Júpiter – Manlleu
Jornada 14 (15-12-2019) Jornada 31 (10-05-2020)
EF Mataró – Manlleu Manlleu – EF Mataró
Vic – La Jonquera La Jonquera – Vic
Girona B – Palamós Palamós – Girona B
Tona – Banyoles Banyoles – Tona
Parets – L’Escala L’Escala – Parets
Guineueta – Mollet Mollet -Guineueta
FE Grama – Sabadell Nord Sabadell Nord – FE Grama
Llagostera B – Rubí Rubí – Llagostera B
Júpiter – Lloret Lloret – Júpiter
Jornada 15 (22-12-2019) Jornada 32 (17-05-2020)
EF Mataró – Vic Vic – EF Mataró
La Jonquera – Girona B Girona B – La Jonquera
Palamós – Tona Tona – Palamós
Banyoles – Parets Parets – Banyoles
L’Escala -Guineueta Guineueta – L’Escala
Mollet – FE Grama FE Grama – Mollet
Sabadell Nord – Llagostera B Llagostera B – Sabadell Nord
Rubí – Júpiter Júpiter – Rubí
Manlleu – Lloret Lloret – Manlleu
Jornada 16 (12-01-2020) Jornada 33 (24-05-2020)
Manlleu – Vic Vic – Manlleu
Girona B – EF Mataró EF Mataró – Girona B
Tona – La Jonquera La Jonquera – Tona
Parets – Palamós Palamós – Parets
Guineueta – Banyoles Banyoles -Guineueta
FE Grama – L’Escala L’Escala – FE Grama
Llagostera B – Mollet Mollet – Llagostera B
Júpiter – Sabadell Nord Sabadell Nord – Júpiter
Lloret – Rubí Rubí – Lloret
Jornada 17 (19-01-2020) Jornada 34 (31-05-2020)
Vic – Girona B Girona B – Vic
EF Mataró – Tona Tona – EF Mataró
La Jonquera – Parets Parets – La Jonquera
Palamós -Guineueta Guineueta – Palamós
Banyoles – FE Grama FE Grama – Banyoles
L’Escala – Llagostera B Llagostera B – L’Escala
Mollet – Júpiter Júpiter – Mollet
Sabadell Nord – Lloret Lloret – Sabadell Nord
Rubí – Manlleu Manlleu – Rubí
Comparteix:Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook

Degà de Catalunya. Fundat el 1.898

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube